بیرانوند: بهتر از این نمی‌توانستیم فصل را به پایان برسانیم
می‌خواهم ۵ سال خوب را در کنار هواداران داشته باشم

بیرانوند: بهتر از این نمی‌توانستیم فصل را به پایان برسانیم

دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشبختانه فصل خوبی پشت سر گذاشتیم و موفقیت‌های خوبی کسب کردیم و به نظرم بهتر از این نمی‌شد که یک فصل را به پایان برسانیم.

علیرضا بیرانوند در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس در آستانه بازی با الجزیره امارات گفت: باید بگویم همه کسانی که بازی را دیدند معتقد هستند که ما مستحق باخت در این بازی نبودیم. ما براساس یکسری اشتباهات فردی باختیم اما در نظر بگیرید که دو گل هم زدیم و به قول آقای برانکو این دو گل در بازی برگشت خیلی به کار ما می‌آید و قطعاً اندوخته سرنوشت‌سازی برای ما خواهد بود.

وی ادامه داد: ان‌شاا... هواداران روز دوشنبه ورزشگاه آزادی را پر کنند تا با حمایت آنها بتوانیم با یک بازی خوب نتیجه مناسبی را هم به دست بیاوریم و در نهایت به مرحله بعد صعود کنیم.  ما بازی خوبی انجام خواهیم داد و همه تلاشمان را می‌کنیم تا هوادارانمان را شاد به خانه بفرستیم.

دروازه‌بان تیم پرسپولیس در خصوص بازار داغ نقل و انتقالات و اینکه وضعیت او در ادامه چطور خواهد بود، خاطرنشان کرد: من خوشبختانه قرارداد ۵ ساله با پرسپولیس امضاء کردم و ۲ سال از این قراردادم گذشته و امسال وارد سال سوم می‌شوم. امیدوارم که در این ۵ سال اتفاقات خیلی خوبی برایم در پرسپولیس رقم بخورد و با خوبی و خوشی در کنار هواداران قهرمانی‌های زیادی به دست بیاوریم.

بیرانوند در مورد اینکه فصلی که گذشت برای پرسپولیس چطور بود افزود: خداراشکر. فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و دیگر بهتر از این نمی‌شد که یک فصل را به پایان برسانیم. تنها اتفاق تلخی که رخ داد همین باخت به الجزیره در بازی رفت بود که باعث شد هوادارانمان ناراحت شوند اما ما در این بازی همه سعی خودمان را کردیم با این همه ما روز دوشنبه بازی برگشت را در پیش داریم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا با صعود از این مرحله هوادارانمان را دل‌شاد به خانه بفرستیم. ما می‌خواهیم با روحیه بالا فصل را به پایان برسانیم و با روحیه خوبی آماده شروع فصل بعد شویم.

دروازه‌بان ملی‌پوش تیم پرسپولیس درباره جشن قهرمانی این تیم که در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، افزود: دست همه کسانی که این جشن را برگزار کردند درد نکند و باید از مدیران باشگاه قدردانی کرد که این همایش و جشن را برگزار کردند. این مراسم باعث شد تا بازیکنان، پیشکسوتان و همه کسانی که برای پرسپولیس زحمت کشیدند دور هم جمع شوند و من افتخار کردم که در کنار این پیشکسوتان بودم و امیدوارم که این قهرمانی‌ها ادامه داشته باشد و باز هم از این جشن‌ها بگیریم.

نظرات