برانکو: انتظار داریم همه آماده و سلامت باشند و با شادی به استقبال نوروز برویم

برانکو: انتظار داریم همه آماده و سلامت باشند و با شادی به استقبال نوروز برویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به بهترین نحو می‌خواستیم بازی را مقابل الوصل به اتمام برسانیم تا هواداران را شاد کنیم و با امتیازاتی که می‌گیریم صعودمان به مرحله بعد را تقریبا قطعی کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان پایتخت پس از آخرین تمرین قرمزپوشان پیش از سفر به امارات در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: کار سختی پیش‌رو داریم اما هدفمان را می‌دانیم و به چیزی جز پرسپولیس فکر نمی‌کنم. می‌خواهیم روند تیم را همینطور ادامه دهیم. همه بازیکنان سالم و سلامت هستند به جز مصلح. طاهرخانی و مسلمان هم کسالت مختصری داشتند که امروز تمرین کردند و خوب بودند. انتظار داریم همه آماده و سلامت باشند و با شادی به استقبال نوروز برویم.

وی افزود: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره ضعیف بودن تیم الوصل تصریح کرد: قبل از هر چیزی ما خوب بودیم. این که برخی بازیکنان نبودند یا بودند مسئله‌ای نسبی است. ما هم نیمه نهایی لیگ قهرمانان را بدون چند ملی‌پوش بازی کردیم.

ایوانکوویچ در ادامه عنوان کرد: ما خوب و با کیفیت بازی کردیم و اجازه ندادیم ما را به خطر بیاندازند؛ حتی می‌توانستیم برد با کیفیت‌تری داشته باشیم. آنها بازیکنان جوان و جدیدی داشتند، اما ما صبور بودیم و به نتیجه رسیدیم.

برانکو درباره پیشنهاد مسئولان فدراسیون فوتبال ازبکستان برای هدایت تیم این کشور گفت: مرتب از گوشه و کنار تماس می‌گیرند البته می‌دانم که 6 ماه است تیم ملی فوتبال ازبکستان دنبال سرمربی است. این موارد برای تمام مربیان طبیعی است، اما من سرمربی پرسپولیس هستم و این مهمترین مسئله است و به چیز دیگری فکر نمی‌کنم.

نظرات