خلیل‌زاده: امیدواریم به عنوان تیم اول صعود کنیم و هواداران از ما راضی باشند

خلیل‌زاده: امیدواریم به عنوان تیم اول صعود کنیم و هواداران از ما راضی باشند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما به خاطر اینکه 6 هفته زودتر از پایان لیگ قهرمان شدیم انگیزه لازم را در دربی نداشتیم. اکنون هم می‌خواهیم در آسیا هم از گروه‌مان صعود کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شجاع خلیل‌زاده مدافع میانی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر الوصل در جمع اصحاب رسانه گفت: بازی خیلی خوبی بود و خوشحالم سه امتیاز را گرفتیم و در دبی هم به دنبال پیروزی خواهیم بود.

وی در مورد صادق محرمی و احتمال جدایی‌ این بازیکن از پرسپولیس افزود: صادق دلش با پرسپولیس است. امیدوارم مدیران پرسپولیس هرچه زودتر با محرمی صحبت کنند. ما از پنجره نقل و انتقالات محروم هستیم و امیدوارم بازیکنان در تیم بمانند.

وی در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس را در ادامه مسابقات چگونه می‌بیند، گفت: ما امیدواریم به عنوان تیم اول صعود کنیم و هواداران از ما راضی باشند.

خلیل‌زاده در خصوص اینکه ممکن است پرسپولیس و استقلال در سوپرجام به یکدیگر بخورند، گفت: مهم برای پرسپولیس برد تیم خودمان است نه تیم‌های دیگر، مطمئن باشید هر تیمی مقابل ما بازی کند با انگیزه صددرصد به مصاف آنها خواهیم رفت.

مدافع پرسپولیس در خصوص اینکه می‌گویند الوصل تیم خوبی نبود، گفت: الوصل اگر تیم خوبی نبود، خوب بازی نمی‌کرد. آنها حتی مقابل نسف قارشی مستحق باخت نبودند. مطمئن باشید تیم بد به جام باشگاه‌های آسیا نمی‌آید.

نظرات