پیروانی: خدا را شکر توانستیم یک بازی خوب ارائه دهیم و نتیجه لازم را به دست آوریم

پیروانی: خدا را شکر توانستیم یک بازی خوب ارائه دهیم و نتیجه لازم را به دست آوریم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از دربی جمع و جور کردن تیم سخت بود. خدا را شکر توانستیم یک بازی خوب ارائه دهیم و نتیجه لازم را به دست آوریم. امیدوارم بازی بعد را هم با سربلندی طی کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار سرخپوشان ایران برابر الوصل امارات در جمع اصحاب رسانه گفت: کار بسیار سخت است. باید تیم منسجم و یکدل باشد. بعد از دربی جمع و جور کردن تیم سخت بود. خدا را شکر توانستیم یک بازی خوب ارائه دهیم و نتیجه لازم را به دست آوریم. امیدوارم بازی بعد را هم با سربلندی طی کنیم.

وی افزود: طرفداران و هواداران تیم‌شان را دوست دارند. آنها بعد از دربی ناراحت شدند اما حضورشان در ورزشگاه نشان می‌دهد که با یک باخت ناامید نمی‌شوند. ما هم به نوعی ممنون آنها هستیم که تیم را به صورت یکپارچه تشویق کردند. امروز علی پروین بزرگ پرسپولیس در ورزشگاه حضور داشت و تیم را تشویق کرد.

پیروانی درباره بازگشت محسن مسلمان به ترکیب اصلی این تیم و اینکه گفته می‌شود بازی کردن او به توصیه باشگاه است، عنوان کرد: مسلمان بازیکن خوبی است. نه تنها مسلمان بلکه تمام بازیکنان ما خوب هستند. تیمی که دو سال متوالی قهرمان می‌شود، تیم بسیار خوبی است. افراد بسیار توانمندی در باشگاه حضور دارند. تصمیم اول و آخر را آقای برانکو می‌گیرد و تصمیمش این بود که این بازیکنان به میدان بروند. خواهش می‌کنم به سمت و سویی نرویم که تحمیل صورت گرفته است.

نظرات