گرشاسبی: برای احیای روحیه تیم نیاز به این  برد داشتیم

گرشاسبی: برای احیای روحیه تیم نیاز به این برد داشتیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: برای احیای روحیه تیم نیاز به این برد داشتیم. ان‌شاءالله در بازی برگشت مقابل الوصل در امارات هم نتیجه خوبی بگیریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، پس از دیدار سرخپوشان ایران برابر الوصل امارات در جمع اصحاب رسانه عنوان کرد: اگر بازیکنان همیشه این طور بازی کنند هیچ مشکلی نخواهیم داشت. خوشحالیم که بعد از دربی بازیکنان خوب بازی کردند و توانستند پیروز شوند.

وی افزود: ما باید نتیجه لازم را از بازی‌ها بگیریم و به دنبال شانس و اقبال نباشیم. به هر حال اگر پرسپولیس این بازی را مقابل سایر رقبا هم تکرار کند هیچ مشکلی نخواهیم داشت. این هواداران همیشه حامی پرسپولیس بوده‌اند و اگر از تیم گلایه کردند، به خاطر مشکلات بوده است. آنها دوست ندارند پرسپولیس ببازد و ناراحتی آنها به حق بوده است. ما هم با بازیکنان صحبت کردیم که حق با هواداران است و خدا را شکر در این بازی جبران کردند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مشکلات مالی در باشگاه و وجود بدهی مالی جدید به خاطر مانوئل ژوزه گفت: بدهی ژوزه و دستیارانش پرداخت شد. این ۱۳۰ میلیون مربوط به سهم دادگاه است که اخیرا به ما ابلاغ شده است.

حمیدرضا گرشاسبی درباره حضور علی‌اکبر طاهری و ترکاشوند مدیرعامل و معاون سابق باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تصریح کرد: دست‌شان درد نکند که به ورزشگاه آمدند. آنها برای تشویق تیم‌شان به ورزشگاه آمده‌اند. من از علی پروین و همه پیشکسوتانی که تاکنون برای پرسپولیس بازی کرده‌اند و امروز در ورزشگاه حضور داشتند تشکر می‌کنم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره تمدید قرارداد بازیکنان نیز خاطرنشان کرد: آن هم در حال انجام شدن است و در میان مسابقه‌ها با بازیکنان صحبت می‌کنیم. الان آماده می‌شویم تا برای بازی برگشت با الوصل به امارات برویم و ان‌شاءا... بعد از این مسابقه‌ها تمدید قراردادها را از سر می‌گیریم.

نظرات