هوادار یاور اول و آخر پرسپولیس
فراخوان کانون هواداران پرسپولیس برای بازی با الوصل

هوادار یاور اول و آخر پرسپولیس

کانون هواداران پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن تقدیر از هواداران، از آنها تقاضا کرد با توجه به اهمیت بازی پیش رو برابر الوصل و برای جلوگیری از اقدامات علیه پرسپولیس حمایت خود از اعضای تیم را بیش از پیش به تصویر بکشند. در عین حال مراقب حساسیت‌های اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز باشند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در اطلاعیه کانون هواداران باشگاه پرسپولیس آمده است؛ تیم بزرگ و محبوب ما پرسپولیس همواره در گذر از دشواری‌ها، ناملایمات، کارشکنی‌ها و مصایبی که بر آن نازل شد تکیه بر هواداران متعصب، وفادار و پرشور خود داشته است. موفقیت‌های غرورآفرین دو فصل اخیر از نتایج همین رویکرد است و هیچ گاه مسایلی مانند اشتباهات داوری یا موارد دیگر، عاملی برای هدایت پرافتخارترین تیم ایران به سوی موفقیت نبوده است.

پرسپولیس بزرگ ما هیچ گاه از امتیازهای خاص بهره مند نشد، اما با هوادارانش هر آنچه نیاز داشت در کنار خود دید و با همین پشتیبانی در شرف رقم زدن رکورد تاریخی فوتبال ایران برای کسب دومین قهرمانی پیاپی خود است که البته اگر اشتباهات داوری نبود این سومین قهرمانی پیاپی پرسپولیس بود.

بی تردید ناراحتی هواداران از ناکامی بازی گذشته به جهت اعتقاد راسخی است که نسبت به سرخپوشان و تخصص سرمربی تیم، برانکو ایوانکوویچ، وجود داشته و دارد.  بر خلاف آنچه که بعضی به آن دل خوش کرده‌اند این مساله نه تنها باعث نخواهد شد که موفقیت‌ها و کارهای بزرگ تیم محبوبمان را از یاد ببریم، بلکه برای اثبات اقتدار و بزرگی خودمان و پرسپولیس، حمایت را بیشتر خواهیم کرد. ما هواداران پرسپولیس به خوبی بر این نکته واقف هستیم که در شرایط کنونی، بعضی به دنبال کوچکترین فرصت‌ها و روزنه‌ها برای ضربه زدن به پرسپولیس هستند تا با زمین گیر کردن تیم محبوبمان، از تکرار قهرمانی‌های آن در لیگ برتر فصل آینده و سوپر جام جلوگیری شود و به این ترتیب راه قهرمانی برای تیم‌های دیگری هموار گردد. در این مسیر قطعا یکی از مهمترین هدف‌گذاری‌ها هواداران پرسپولیس و سکوها خواهند بود.

کانون هواداران پرسپولیس ضمن تقدیر و تشکر از هواداران که حضور گسترده‌ای در تمام بازی‌ها از جمله دربی داشته‌اند از ایشان برای حضور پرشور در لیگ قهرمانان آسیا و مصاف با الوصل دعوت می‌کند.

نیازی نیست که از اهمیت این بازی گفته شود چرا که پرسپولیس با مسجل کردن قهرمانی خود در لیگ برتر، حال نگاه به لیگ قهرمانان آسیا دارد که مقدمات آقایی در آن اکنون فراهم خواهد شد، ضمن آنکه حمایت همه جانبه ما از پرسپولیس، امری ضروری برای حراست از تیم محبوبمان خواهد بود و دیگران را از طمع نسبت به آن و جایگاه بالایش در فوتبال ایران بر حذر می‌دارد. از این رو ضروری است که در این بازی و بازی‌های پیش رو در سال جدید حضور پرشور و آگاهانه در کنار پرسپولیس قهرمان، پر افتخارترین و محبوبترین تیم ایران داشته باشیم و اتحاد خود در پشتیبانی از آن و اعضای تیم به ویژه تصمیم‌های کادر فنی را فریاد بزنیم که در سه سال گذشته مایه فخر و مباهات بوده‌اند و رشک رقیبان و حریفان را برانگیخته‌اند.

آخرین مصاف پرسپولیس در تهران در سال 96  که سال قهرمانی پرسپولیس بود، آیین تجدید میثاق یاران همیشگی و جدایی ناپذیر با پرسپولیس است. وفادارانی که یار دوازدهم خوانده می‌شوند، اما یار اول و آخر پرسپولیس بوده‌اند، خواهند بود و در هر شرایطی تا آخرین لحظه از تیم خود حمایت می‌کنند.

کانون هواداران پرسپولیس همچنین با توجه به ضوابط حاکم بر مسابقات و حساسیت‌هایی که از ناحیه کنفدراسیون فوتبال آسیا روی فوتبال ایران و به ویژه باشگاه پرسپولیس وجود دارد، از هواداران پرشور پرسپولیس می‌خواهد حضور در ورزشگاه و تشویق‌های بی‌امان و انرژی بخش خود را با رعایت قواعد اعلام شده از سوی کنفدراسیون همراه کرده و همزمان از اقداماتی که ممکن است از سوی بعضی افراد به قصد ایجاد اختلال و بی‌نظمی در بازی و ضربه به پرسپولیس برای ایجاد محرومیت‌ها صورت بگیرد جلوگیری کنند.

نظرات