گرشاسبی: توضیحات برانکو قانع کننده بود

گرشاسبی: توضیحات برانکو قانع کننده بود

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: با توضیحاتی که برانکو داد قطعاً پرونده بازیکنان اوکراینی بسته شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حمیدرضا گرشاسبی بعد از حضور در جلسه کمیته اخلاق گفت: در مورد پرونده بازیکنان اوکراینی از قبل ابهاماتی وجود داشت، قبلاً به همراه طاهری در جلسه‌ای حاضر شده بودیم و امروز هم با برانکو به کمیته اخلاق آمدیم. توضیحات کافی بود و در آینده قطعاً وضعیت بهتر خواهد شد و این پرونده بسته می‌شود.

وی در مورد اینکه آیا حضورشان در جلسه امروز ربطی به صحبت‌های برانکو در مورد تیم ملی داشته است، عنوان کرد: اصلاً در این راستا صحبتی نشد. قبلاً هم نامه محرمانه‌ای به باشگاه آمد که ما برای حضور در مورد پرونده بازیکنان اوکراینی به اینجا آمدیم که امروز این مسئله هم تمام شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه در مورد حرف‌های مهدی طارمی هم صحبتی شده است، تصریح کرد: فقط در مورد ۲ بازیکن اوکراینی صحبت شد و برانکو هم بسیار فنی و خوب جواب آنها را داد که توضیحاتش قانع کننده بود.

وی در مورد ورود فدراسیون به مسائل داخلی باشگاه‌ها عنوان کرد: ما باید احترام بگذاریم و امروز هم این کار را انجام دادیم و به دعوت فدراسیون و کمیته اخلاق به اینجا آمدیم، گاردی نمی‌گیریم، یک باشگاه مردمی هستیم و سوالات زیادی وجود دارد که به عنوان مدیر ما پاسخ می‌دهیم و نگرانی نیست.

گرشاسبی در پاسخ به این سوال که آیا در جلسه امروز نتیجه آن شد که بازیکنان با کیفیت بودند یا بی‌کیفیت و آیا کسانی که آنها را آوردند باید پاسخی بدهند، گفت: کسی جوابی ندارد که بخواهد بدهد. بازیکن بدون اذن مربی و سرمربی به تیمی نمی‌آید. اگر اینطور باشد کادر فنی که دیگر کادر فنی نیست. برانکو هم همین حرف را زد. اینکه بازیکنی جذب شود، به این معنا نیست که او در وسط میدان باشد و بازی کند، این مسئله به تشخیص کادر فنی است. علیرضا بیرانوند الان دروازه‌بان فیکس ما است که در تیم ملی هم همین وضعیت را دارد، ما یک دروازه‌بان ذخیره هم داریم که ممکن است حادثه‌ای پیش بیاید و مسئله‌ای غیر قابل پیش‌بینی بوجود آید که از دروازه‌بان دوم استفاده کنیم. نمی‌توانیم نیمکت تیم را خالی بگذاریم. بازیکنانی هستند که شاید یک ثانیه هم بازی نکرده باشند. این با تشخیص کادر فنی است و باید مسائل را حرفه‌ای ارزیابی کنیم.

وی در رابطه با اینکه تعدادی از بازیکنان نزد هدایتی رفتند و آیا باشگاه اقدامی در این رابطه انجام می‌دهد، تصریح کرد: ما از کسی کمک نخواستیم و نخواهیم خواست. پرسپولیس روی پای خودش است، هواداران عاشقی هستند که به ما کمک می‌کنند که بهترین راه کمک، زدن پیامک است. به هر حال بازیکنان به مراسم‌های مختلفی دعوت می‌شوند و ما هم اجازه نمی‌دهیم حاشیه به تیم وارد شود. باشگاه دست نیازی دراز نکرده است، نیازی به کمک نداریم. اگر کسی به باشگاه کمک کند ما آن را اعلام خواهیم کرد.

نظرات