برانکو: چیزی برای پنهان کردن نداریم

برانکو: چیزی برای پنهان کردن نداریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فقط گرد و خاک الکی به پا شده بود. کمیته اخلاق هم درباره بازی کردن و نکردن اوکراینی‌ها نپرسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ بعد از جلسه کمیته اخلاق، اظهار داشت: کار خودشان را انجام می‌دهند و یکسری اطلاعات اضافی درباره اوکراینی‌ها می‌خواستند. فقط گرد و خاک الکی به پا شده بود. کمیته اخلاق هم درباره بازی کردن یا نکردن اوکراینی‌ها نپرسید، بلکه درباره نحوه جذبشان سئوال داشت.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بنگستون و اومانیا هم به پرسپولیس آمدند ولی بازی نکردند. اومانیا سومین سال است که به جام جهانی می رود ولی ذخیره محمد انصاری بود. فوتبال همین است. لوکا ماریچ هم آمد ولی زیاد بازی نکرد. ما چیزی برای پنهان کردن نداریم و هرچه که لازم بود را گفتیم.

ایوانکوویچ در پاسخ به این سوال که شما از برگزاری این جلسه تعجب نکردید، گفت: آنها به وظیفه‌شان عمل کردند. ما هم به عنوان مربی پرسپولیس به قوانین ایران احترام می‌گذاریم و چیزی برای پنهان کردن نداریم.

برانکو در پایان در مورد اینکه شنیده شده شما با رفتن بشار رسن به عراق برای بازی کشورش مخالفت کرده‌اید، افزود: این را برای نخستین بار از شما می‌شنوم. نمی‌دانستم آنها جمعه بازی دارند، اما آن روز فیفا دی نیست. من خبری ندارم. نه از باشگاه خبری آمده و نه بشار رسن حرفی به من زده است.

نظرات