خصوصی‌سازی را از تیم‌های دیگر شروع کنند
محمدحسین نژادفلاح:

خصوصی‌سازی را از تیم‌های دیگر شروع کنند

قائم مقام جدید باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: قرار است هدایتی بودجه سفر به عربستان را تامین کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین نژادفلاح در حاشیه تمرین امروز شنبه تیم پرسپولیس در خصوص اینکه وی سخنگوی باشگاه پرسپولیس است اما در دسترس نیست، گفت: ما هر خبری که لازم باشد را روی سایت می‌گذاریم و خود باشگاه تشخیص می‌دهد که چه زمانی چه خبری برود.

وی در خصوص سفر خبرنگاران و پیشکسوتان به عربستان افزود: به غیر از ارکان باشگاه و اعضای تیم هیچ کس به این سفر نمی‌رود ما خیلی دوست داشتیم که تعدادی از پیشکسوتان و خبرنگاران را همراه‌مان ببریم که حتی ویزای برخی از آنها هم آماده شد اما ما خواستیم که فقط ارکان باشگاه و اعضای تیم را به این سفر ببریم.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص صحبت‌های کفاشیان پیرامون اتفاقات دیدار این تیم برابر نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: من با تمام احترامی که برای آقای کفاشیان قائلم باید بگویم این مشکل را باید فدراسیون و سازمان لیگ حل می‌کرد. ما می‌دانیم که مسجدسلیمان شهر پرسپولیسی است و هواداران زیادی دارد اما در این میان چند نفر بودند که این مسائل را بوجود آوردند. البته آقای خوردبین بیشتر در جریان این مسائل است.

نژادفلاح در واکنش به صحبت‌های کفاشیان که اعلام کرده بود به علت اینکه پرسپولیس با چفیه وارد زمین نشده، با اعضای این تیم برخورد می‌شود، تصریح کرد: بچه‌ها ابتدا با بنری به مناسبت گرامیداشت این هفته وارد زمین شدند و عکس مقام معظم رهبری را در دست داشتند و مقام شهدا را گرامی دانستند، باز هم در این باره خوردبین نظر می‌دهد.

وی دوباره در خصوص سفر خبرنگاران به عربستان گفت: من هیچ چیز را بالاتر از رسانه نمی‌دانم و ممکن است چیزهایی که از چشم ما پنهان می‌ماند، به چشم رسانه بیاید. ما هم سعی‌مان را کردیم که خبرنگاران را به این سفر ببریم، اما به مشکل برخوردیم.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت توافق پرسپولیس با شرکت بهنام پیشرو کیش گفت: ما یک پیش‌پرداختی گرفتیم و تنها روی چند بند قرارداد با آنها مشکل داریم ولی روی سایر بندها به توافق رسیده‌ایم. ما این پیش‌پرداخت را به عنوان قرض الحسنه گرفتیم و اگر به توافق رسیدیم این مبلغ دریافتی جزو قرارداد محسوب می‌شود و اگر هم توافق نکردیم به سایر پرداختی‌هایی که ما از این شرکت داشتیم، اضافه می‌شود.

نژادفلاح در خصوص آخرین وضعیت واگذاری پرسپولیس و استقلال تاکید کرد: ما فردا در مجمع جلسه فوق‌العاده‌ای داریم که یکی از بحث‌های این جلسه هم قطعا بحث واگذاری و نحوه آن است تا هر کس نظرات خودش را بگوید.

وی اضافه کرد: من با این نحوه واگذاری از ابتدا مخالف بودم، زیرا می‌گفتم بلایی که سر راه‌آهن آمد، سر پرسپولیس و استقلال نیاید. در زمان مدیریت من در ورزش تهران این نحوه واگذاری مطرح شد، اما من با آن مخالفت کردم. من می‌خواستم بلایی که سر این تیم آمد، سر این تیم های پرطرفدار نیاید.

نژادفلاح تاکید کرد: من صحبتم این است که این نحوه واگذاری را با تیم‌های کم طرفدار یا تیم‌های لیگ یکی که شبهه دولتی هستند، آغاز کنیم تا در زمان مدیریت پرسپولیس و استقلال تجربه کافی را کسب کرده باشیم. در حال حاضر مشکلاتی که برای راه‌آهن و پدیده افتاد، سر سایر تیم‌ها نیاید و شرکت‌های نیمه دولتی هم در این مساله ورود کنند، زیرا ما باید با سربلندی از این مرحله گذر کنیم تا اگر شرکتی نتوانست مخارج تیمی را تامین کند، تیم دوباره در اختیار دولت قرار گیرد.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص زندانی شدن سلیمی عضو هیات مدیره این باشگاه تصریح کرد: فکر نکنم که این مسئله به باشگاه پرسپولیس یا حداقل به زمان فعلی مدیریت ارتباطی داشته باشد. من این اطمینان را می‌دهم به مدیریت فعلی این موضوع ارتباطی پیدا نمی‌کند. من سابقه طولانی در ورزش دارم و با این مشکلات بیگانه نیستم. البته برخی اتفاقات قابل پیش بینی بود که رخ دهد.

نژادفلاح در پاسخ به این سوال که آیا حضور بازرسان در باشگاه به دستگیری سلیمی ارتباط داشته یا خیر؟، توضیح داد: من از آمدن آنها بی خبر بودم و آنها تنها برای خوش و بش به اتاق من آمدند، اما قطعا دستگیری سلیمی به این مقطع از پرسپولیس مربوط نمی‌شود.

وی در خصوص تامین بودجه سفر خاطر نشان کرد: در سفر گذشته هدایتی که یک فرد پرسپولیسی است، بزرگواری کرد و بودجه سفر ما را تامین کرد امیدواریم در این سفر هم به ما کمک کند.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در پایان در خصوص اینکه آیا بهتر نیست مدیریت و تعامل با رسانه را از فتح‌الله‌زاده بیاموزد، بیان کرد: یکی از هنرهای فتح‌الله‌زاده ارتباط با رسانه است و تبحر ویژه‌ای در این زمینه دارد.

نظرات