برانکو: لیاقت تمام این موفقیت‌ها را داشتیم
از هوادارانمان تشکر می‌کنم که در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند

برانکو: لیاقت تمام این موفقیت‌ها را داشتیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهمترین مسئله این است که ما به دنبال فوتبال بازی کردن هستیم و فوتبال خوبی در نیم فصل به نمایش گذاشتیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر صنعت نفت آبادان در جمع اصحاب رسانه گفت: ابتدا تبریک می‌گویم بخاطر قهرمانی نیم فصل‌مان. از بازی تیمم خیلی راضی و خوشحال هستم. ما قبل از بازی، این دیدار را سخت‌ترین بازی نیم فصل منهای دربی می‌دانستیم.

وی افزود: ما یک بازی خوب به نمایش گذاشتیم و تاکتیک منظمی داشتیم. ما بردهای پیاپی‌مان را ادامه دادیم. همینطور از هوادارانمان تشکر می‌کنم که در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند. مهمترین مسئله این است که ما به دنبال فوتبال بازی کردن هستیم و فوتبال خوبی در نیم فصل به نمایش گذاشتیم. ما توانستیم از حریفانمان فاصله بگیریم و لیاقت تمام این موفقیت‌ها را داشتیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی می‌داند، تصریح کرد: استقلال تیم خوبی دارد و مربی بسیار با تجربه و باکیفیتی را در اختیار دارد. 100 درصد به بالای جدول می‌رسند البته کدام رده، پیش بینی اش سخت است. نتایج اخیرش نشان می‌دهد که جایگاه الانش حق این تیم نیست و باید بالاتر قرار بگیرد. سپاهان، استقلال، تراکتورسازی و ذوب آهن می‌توانند در رده‌های بالای جدول قرار گیرند. این تیم‌ها در نیم فصل دوم خودشان را پیدا می‌کنند و نتایج خوبی می‌گیرند.

ایوانکوویچ درباره وضعیت نورالهی در این تیم افزود: او با ما تمرین می‌کند ولی هنوز مسئله سربازی‌اش مشخص نشده و هنوز مشخص نیست که چه زمانی به ما می‌پیوندد.

برانکو درباره تمدید قراردادش با پرسپولیس نیز گفت: من این را بارها گفتم. الان در مرحله توافق و مذاکره هستیم و وظایف فی مابین را بررسی می‌کنیم. مهمترین مسئله این است که داریم لذت می‌بریم و نتایج خوبی کسب می‌کنیم.

نظرات