جانعلی: هواداران برای خرید بلیت‌های الکترونیک و شارژ آن اقدام کنند

جانعلی: هواداران برای خرید بلیت‌های الکترونیک و شارژ آن اقدام کنند

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با دعوت از هواداران برای حمایت از سرخپوشان با توجه به در پیش بودن اولین روز رقابت های لیگ برتر گفت: با توجه به تصمیم سازمان لیگ برتر تماشاگران فوتبال از این پس برای تماشای بازی های برگزار شده در ورزشگاه آزادی حتما باید نسبت به خریداری بلیت های الکترونیک از طریق سامانه Footballeticket.irاقدام نمایند.

مجتبی جانعلی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: تا چند روز دیگر انتظار برای حضور دوباره پرسپولیس در میادین پایان می‌یابد و بی‌تردید هواداران فهیم و خونگرم پرسپولیس برای حضور در ورزشگاه و حمایت تیم محبوب خود و اعضای آن نه تنها نیازی به دعوت نخواهند داشت بلکه برای این امر بی‌قرار هستند. بر همین اساس برای اینکه هواداران عزیز برای حضور در بازی‌ها دچار مشکل نشوند، با توجه به اعلام سازمان لیگ مبنی بر عدم بلیت فروشی در روز مسابقه و در ورزشگاه آزادی تقاضا می‌شود که هر چه سریعتر نسبت به تهیه کارت بلیت‌های الکترونیک و شارژ آن برای هر بازی اقدام نمایند.

وی همچنین ابراز امیدواری نسبت به حضور گسترده هواداران در ورزشگاه برای حمایت از سرخپوشان، ادامه داد: هواداران پرسپولیس در سالهای اخیر صبورانه و با تعصب تیم محبوب خود را مورد حمایت قرار دادند که این جای قدردانی دارد و تمام تلاشها در باشگاه و تیم در همین راستا صورت می‌گیرد. در این میان تاثیر حضور و حمایت هواداران در ورزشگاه در کنار احترام به حریفان که سرلوحه کار باشگاه پرسپولیس است نیز بر هیچکس پوشیده نیست و پیشاپیش از این حضور تشکر و تقدیر می‌کنیم.

نظرات