خوردبین: نوروزی به خاطر فحاشی به خانواده‌اش گریه کرد/ با آجر به سر بازیکنان ما کوبیدند
ارسال به دوستان فحاشی تماشاگران از گرم کردن بازیکنان ما شروع شد

خوردبین: نوروزی به خاطر فحاشی به خانواده‌اش گریه کرد/ با آجر به سر بازیکنان ما کوبیدند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هادی نوروزی در هنگام گرم کردن پیش از شروع بازی مقابل نفت مسجد سلیمان به خاطر فحاشی به خانواده‌اش گریه کرد.

 به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمود خوردبین پس از تساوی 2 بر 2 پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در خصوص این بازی گفت: متأسفانه شرایط ورزشگاه به هیچ عنوان مناسب برگزاری این دیدار نبود. تماشاچیان نفت مسجد سلیمان با پاره آجر به سر بازیکنان ما می‌کوبیدند، باورم نمی‌شد جو ورزشگاه اینطور باشد.

وی ادامه داد: چطور می‌توان در این شرایط بازی کرد، بازیکن ما را طوری زدند که راهی بیمارستان شد و فکر نمی‌کنم بتواند در دیدار مقابل النصر، پرسپولیس را همراهی کند، چرا در این شهر مسابقه برگزار می‌کنند؟، در حالی که کسی نمی‌تواند امنیت بازیکنان را تأمین کند.

سرپرست پرسپولیس تصریح کرد: زمانی که بازیکنانمان برای گرم کردن وارد زمین شدند، تماشاگران به آنها فحاشی کردند، به طوری که هادی نوروزی به خاطر فحاشی به خانواده‌اش گریه کرد، این موضوع را به ناظر بازی گفتیم، اما پاسخی نداد. فحاشی‌ها از گرم کردن بازیکن‌ها شروع شد تا انتهای بازی.

خوردبین افزود: افرادی در بین تماشاگران بودند که با بلندگو آنها را تحریک به فحاشی می‌کردند، حتماً کسی پشت این افراد بوده که اینقدر راحت فحاشی می‌کردند، باورم نمی‌شد تماشاگران مسجد سلیمان اینطور باشند.

نظرات