در حال حاضر مهمترین مساله حضور هواداران در ورزشگاه است/ رحیمی: همه ما به مسوولیت خطیری که نسبت به پرسپولیس و هواداران داریم آگاه هستیم

در حال حاضر مهمترین مساله حضور هواداران در ورزشگاه است/ رحیمی: همه ما به مسوولیت خطیری که نسبت به پرسپولیس و هواداران داریم آگاه هستیم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: فشارهای بسیار زیادی را تحمل کردیم و مسائل متعددی باید به اطلاع هواداران برسد، اما در حال حاضر مهمترین مساله حضور هواداران در ورزشگاه بویژه در اولین بازی است تا گام اول در لیگ را محکم برداریم.

علیرضا رحیمی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس با اشاره به در پیش بودن شروع رقابت‌های این فصل لیگ برتر فوتبال افزود: از هواداران می‌خواهیم با توجه به حضور تیم در اولین مسابقه با حضور در ورزشگاه حمایت همه جانبه‌ای از تیم، سرمربی و کادر فنی داشته باشند تا شروع پر قدرت و پرطراوتی را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: در همینجا باید یک بار دیگر از بازیکنان تشکر کنم که شرایط باشگاه را درک کردند و حتی در مواردی که آزاد بودند، نسبت به امضای قرارداد اقدام کردند.

رحیمی خاطرنشان کرد: تیم جوانی در اختیار داریم که آینده خوبی دارد و از همه هوارداران می‌خواهیم با حمایت خود به تیم کمک کنند. در حال حاضر مهمترین مساله همین است تا در اولین روز بازی‌ها، گام اول را محکم برداریم.

مدیر عامل پرسپولیس در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: همه ما به مسوولیت خطیری که نسبت به پرسپولیس و هواداران داریم آگاه هستیم. در این مدت که آمدیم، فشار بسیار زیادی را تحمل کردیم و مشکلات فراوانی را پشت سر گذاشتیم. به طور حتم مشکلات بسیار دیگری هم وجود دارد که با حمایت هواداران پشت سر خواهیم گذاشت. در این راستا مسائل متعدی وجود دارد که هواداران باید بدانند و حتما آنها را به اطلاع هواداران می‌رسانیم.

رحیمی در پایان افزود: همه تلاش‌های ما و اعضای تیم برای این است که این تیم بتواند هواداران را خوشحال کند و امیدواریم هواداران با حضور خود در بازیها، بویژه بازی اول، تیم را از حمایت و انرژی خود بهره‌مند کنند.

نظرات