برخورد جالب پرسپولیسی‌ها و تراکتوری‌ها در هتل

برخورد جالب پرسپولیسی‌ها و تراکتوری‌ها در هتل

تیم فوتبال پرسپولیس که امروز تهران را به مقصد تبریز ترک کرد، در میان استقبال تعدادی از هواداران وارد تبریز شد و همراه با تیم تراکتورسازی در هتل پارس اسکان یافت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پرواز سرخپوشان امروز با دقایقی تاخیر، ساعت 16:50 تهران را با 20 بازیکن ترک کرد. پرواز سرخپوشان ساعت 17:40 در فرودگاه تبریز به زمین نشست.

در محل فرودگاه نزدیک به 30 هوادار به تشویق پراکنده بازیکنان پرداختند و همراه با آنها به گرفتن عکس یادگاری و امضاء پرداختند. سرخپوشان با یک دستگاه اتوبوس به هتل پارس منتقل شدند که در تبریز به ایرگلی معروف است. نکته جالب توجه اینکه تیم تراکتورسازی نیز در همین هتل اردو زده است.

محمود خوردبین سرپرست تیم، پس از اسکان بازیکنان در اتاق‌ها و انجام هماهنگی‌ها به منظور شرکت در جلسه هماهنگی، اردوی تیم را ترک کرد.

حضور همزمان دو تیم در یک هتل صحنه‌های جالب و صمیمی را رقم زد. بازیکنان ابتدا در آسانسورها با یکدیگر برخورد کردند و در این میان برخی بازیکنان به گفتگوی تلفنی یا حضوری با دوستان خود در تیم مقابل پرداختند.

همچنین بازیکنان برزیلی پرسپولیس و ادینهو از تراکتورسازی بیشتر کنار هم دیده می‌شدند و در کل جمع دوستانه و صمیمی بین اعضای دو تیم برقرار شد.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس بعد از کمی استراحت ساعت 19:15 در جلسه فنی شرکت کردند که در جریان آن حمید درخشان و حسین عبدی به بیان نقاط ضعف و قوت تیم حریف پرداختند. در جریان آنالیز بازی تراکتور بخش‌هایی از بازی‌های این تیم در فاز حمله و دفاع و روی شروع مجددها به تصویر کشیده شد. بازیکنان سپس از ساعت 20 برای صرف شام در رستوران هتل حاضر شدند.

نظرات