ابراز ندامت عباس‌زاده در جلسه با درخشان پس از پایان تمرین

ابراز ندامت عباس‌زاده در جلسه با درخشان پس از پایان تمرین

محمد عباس‌زاده مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان تمرین امروز در گفتگویی مفصل با حمید درخشان، از مصاحبه خود ابراز ندامت کرده و ضمن عذرخواهی خواستار گذشت سرمربی و بازگشت به تمرینات شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد عباس‌زاده که به دلیل بدهی باشگاه پرسپولیس به باشگاه نساجی مازندران بابت رضایت‌نامه این بازیکن، طبق حکم کمیته انضباطی تا زمان پرداخت این بدهی از همراهی پرسپولیس در بازی‌های لیگ برتر محروم شده است، در شرایطی که این حکم به تازگی اعلام شده و پنجشنبه و جمعه نیز روزهای تعطیل کاری بوده در مصاحبه‌ای شتابزده به طرح انتقاداتی از باشگاه و مسوولان تیم پرداخته بود، همین مصاحبه موجب شد حمید درخشان در تصمیمی انضباطی امروز مانع از تمرین کردن وی شود.

در آغاز تمرین و پس از هماهنگی حسین خبیری مدیر رسانه‌ای تیم با حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه، مصاحبه‌ای از محمد عباس‌زاده منتشر شد که این بازیکن مراتب عذرخواهی خود از اظهارات مطرح شده را مطرح کرده و تاکید کرده بود پس از محرومیت، تحت فشار روحی و روانی و شتابزده و عجولانه اقدام به مصاحبه کرده است و حالا پس از بررسی همه جوانب از اظهارهای مطرح شده نادم و پشیمان است.

عباس‌زاده در پایان تمرین به اتاق حمید درخشان سرمربی پرسپولیس رفت و گفت: می‌دانم که حرف‌های خوبی نزده‌ام ولی مطمئن باشید تحت ناراحتی، فشار عصبی و حالت روحی و روانی بهم ریخته چنین حرفی‌هایی زده و بسیار هم شتابزده و عجولانه قضاوت کرده و برای مصاحبه کردن تصمیم گرفتم اما باور کنید نیتی نداشتم و صرفا تحت فشارهایی که در این مدت بابت محرومیت احتمالی‌ام برای محرومیتم مطرح شده بود، با فشار و ناراحتی بسیاری مواجه بودم و اصلا هم حواسم نبود که پنجشنبه و جمعه روزهای تعطیل و نیمه تعطیل است و این حکمم تازه صادر شده است.

من بابت این حرف‌ها در مصاحبه‌ای عذرخواهی کرده‌ام و حالا هم از شما و کل تیم و مسوولان باشگاه عذرخواهی می‌کنم و همانطور که بارها اعلام کرده‌ام پوشیدن پیراهن پرسپولیس و حتی نشستن روی نیمکت این تیم را افتخاری برای خودم می‌دانم. از شما خواهش می‌کنم قبول کنید که ناخواسته و بخاطر فشار روحی و روانی چنین حرف‌هایی زده‌ام و امیدوارم با گذشت خود شرایطی فراهم کنید که بتوانم به تمرینات بازگردم و جبران کنم.

درخشان هم پس از شنیدن حرف‌های عباس‎زاده تاکید کرد: برای من موفقیت تیم مهم است نه اینکه چه بازیکنی بازی می‌کند و چه بازیکنی روی نیمکت یا سکونشین است. الان که تیم نتیجه می‌گیرد باید مراقب باشید با حرف‌هایتان آسیبی به تیم وارد نشود. این حرف‌های شما به تیم آسیب می‌زند.

عباس‌زاده ضمن تشکر از درخشان در پایان جلسه گفت: ممنونم که به نوعی از این اشتباه من گذشت می‌کنید. وظیفه خودم می‌دانم از کل تیم عذرخواهی کنم و امیدوارم این لطف شما را بتوانم جبران کنم. من به حضور در پرسپولیس و شاگردی شما افتخار می‌کنم و خدا را شاهد می‌گیرم صرفا به خاطر فشار روحی و روانی حرف‌هایی زده‌ام و می‌دانم که این توجیه خوبی نیست که حرفی زده شود و بعد بخواهم آن را تصحیح کنم ولی امیدوارم شرایطی فراهم شود که بتوانم به تمرینات بازگردم و در کنار تیم پرسپولیس و بچه‌ها باشم و صبوری می‌کنم تا این مشکل در سایه تعامل باشگاه با نساجی مازندران حل و فصل شود و بابت این اظهارات از مجموعه باشگاه، تیم و هواداران پوزش می‌طلبم.

نظرات