رامون دیاز: تمرکز ذهنی در این بازی بسیار مهم است زیرا نکات ریز، سرنوشت بازی را تغییر می‌دهد

رامون دیاز: تمرکز ذهنی در این بازی بسیار مهم است زیرا نکات ریز، سرنوشت بازی را تغییر می‌دهد

سرمربی الهلال عربستان پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: من بازی‌هایی از این دست را دوست دارم ما باید در تمام جوانب آماده باشیم و نباید از سبک بازی همیشگی خودمان دور شویم. هرگز به دلیل رقیب سبک بازیمان را تغییر نمی‌دهیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دیاز سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر پرسپولیس اظهار داشت: دیدار نیمه نهایی سخت خواهد بود. هر دو تیم مستحق راه یابی به فینال هستند. ما از لحاظ فنی و بدنی کاملا برای دیدار با پرسپولیس آماده هستیم.

وی افزود: العابد بازیکن مهمی است و امیدواریم در مرحله پایانی لیگ قهرمانان آسیا برسد. ما بازیکنانی داریم که جای خالی العابد را پر کنیم.

سرمربی الهلال تصریح کرد: در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا همیشه فشار زیادی وجود دارد و ما به این فشارها عادت داریم. ما به آمادگی فنی و روحی بازیکنانمان اطمینان داریم و باید برتری خود را از رقیب در داخل زمین بازی اثبات کنیم.

رامون دیاز خاطرنشان کرد: از مردم امارات نیز به خاطر استقبال گرمی که از ما داشتند تقدیر و تشکر می‌کنم. ما در ابوظبی خیلی احساس راحتی می‌کنم. ما در این بازی یک تیم کامل هستیم و تنها یک بازیکن نیستیم. همه بازیکنان اینجا به همراه ما در ابوظبی هستند و کاملا آماده دیدار با پرسپولیس هستند.

سرمربی الهلال عربستان ادامه داد: من بازی‌هایی از این دست را دوست دارم ما باید در تمام جوانب آماده باشیم و نباید از سبک بازی همیشگی خودمان دور شویم. هرگز به دلیل رقیب سبک بازیمان را تغییر نمی‌دهیم. تمرکز ذهنی در این بازی بسیار مهم است زیرا در این بازی نکات ریز سرنوشت بازی را تغییر می‌دهد.

نظرات