پرسپولیس 2 – کارون اروند خرمشهر 1
در دیداری تدارکاتی؛

پرسپولیس 2 – کارون اروند خرمشهر 1

دیدار تدارکاتی تیم فوتبال پرسپولیس برابر تیم کارون اروند خرمشهر با نتیجه دو بر یک به سود قرمزپوشان پایتخت خاتمه یافت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت امروز یکشنبه از ساعت 18:30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی و در دیداری دوستانه به مصاف تیم کارون اروند خرمشهر رفتند.

این دیدار دوستانه با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس خاتمه یافت. گل‌های پرسپولیس توسط مهدی طارمی و حمیدرضا طاهرخانی به ثمر رسید و تک گل حریف را هم مهدی نظری از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ و سید محمد علوی بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی در شرایطی به مصاف هم رفتند که هواداران و اصحاب رسانه در ورزشگاه حضور دارند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، شایان مصلح، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، وحید امیری، محسن مسلمان، سیامک نعمتی، مهدی طارمی و علی علیپور.

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

پرسپولیس در این دیدار دوستانه با لباس‌های قرمز و تیم میهمان با لباس‌های سفید در زمین حاضر شدند.

در دقیقه 41 مهدی طارمی پس از عبور از مدافعان حریف با ضربه‌ای دیدنی اولین گل پرسپولیس و این دیدار را به ثمر رساند.

این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیب؛ بوژیدار رادو شوویچ، سید جلال حسینی، شایان مصلح، احمد نورالهی، احسان حسینی، سعید حسین‌پور، حمیدرضا طاهرخانی، احمد فوروارد امیدها، شاهین عباسیان، امین اسدی و منشا به میدان رفت.

از نکات جالب توجه نیمه دوم این دیدار، حضور 6 بازیکن امید در زمین است و دیگر اینکه احمد نورالهی در کنار سید جلال حسینی در دفاع میانی بازی می‌کند و شایان مصلح تنها بازیکن ترکیب سرخپوشان از نیمه اول است.

محسن ربیع‌خواه، حسین ماهینی و فرشاد احمدزاده به دلیل مصدومیت جزیی که داشتند، بازی نکردند و در نیمه اول به دویدن دور زمین پرداختند.

در دقیقه 62 حمیدرضا طاهرخانی با پاس منشا و عبور از مدافع حریف، با یک شوت دقیق، گل دوم پرسپولیس و این دیدار را به ثمر رساند.

سید جلال حسینی در جریان بازی، در پست هافبک آزاد بازی کرد و شایان مصلح در کنار احمد نورالهی در قلب دفاع پرسپولیس حضور یافتند.

در دقیقه 77 بازیکن تیم میهمان یک ضربه به تیرک افقی دروازه میزبان زد.

در دقیقه 81 یک ضربه پنالتی برای تیم میهمان از روی توپ ارسالی که به دست نورالهی برخورد کرد بدست آمد. مهدی نظری بازیکن شماره 13 تیم کارون اولین گل تیمش را به ثمر رساند.

این دیدار دوستانه با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

نظرات