انتشار سند رسمی قرارداد دو ساله منشا با پرسپولیس

انتشار سند رسمی قرارداد دو ساله منشا با پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس با توجه به ابراز نگرانی‌های هواداران و به منظور شفاف‌سازی در ارتباط با قرارداد با بازیکن نیجریه‌ای لیگ فوتبال ایران نسبت انتشار سند قرارداد منعقد شده اقدام می‌کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه، پرسپولیس با توجه به اهداف بلندی که برای تیم فوتبال خود در جهت نیل به خواسته‌های هواداران قائل است از چندی پیش اقدامات برای جذب بازیکنان به منظور افزایش نقاط قوت و قدرت فنی خود را برای فصل آینده به ویژه ادامه بازی های لیگ قهرمانان، آغاز کرد. در این ارتباط رعایت موازین قانونی با تاکید بر بهره مندی از حقوقی که برای همه باشگاه ها به صورت برابر وجود دارد ، مورد توجه بود‌.

حضور همزمان در کورس قهرمانی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، مواجهه با مشکلات حقوقی معمول و غیر معمول ، حل مشکلات مالی و رویارویی با حواشی که همواره برای تیم های بزرگ وجود دارد ، کار را دشوار می کرد ولی با این وجود موفقیت های خوبی رقم خورد. از جمله این اقدامات باید به عقد قرارداد با گاودین منشا از گلزنان برتر بازی ها اشاره کرد. در پی تفاهم هایی که صورت گرفت در نهایت قرارداد دو ساله ای با این بازیکن منعقد شد که به امضای وی و مدیربرنامه های بازیکن رسید. با این وجود طی روز های گذشته حاشیه هایی در این ارتباط به وجود آمد که باعث تشویش اذهان عمومی و نگرانی هواداران شد. به همین دلیل باشگاه پرسپولیس ضمن تاکید دوباره بر انعقاد این قرارداد و مورد تایید بودن آن از سوی مراجع رسمی به منظور شفاف سازی در این ارتباط تصاویر مربوط به انعقاد این قرارداد را منتشر می سازد.

در این ارتباط باشگاه بر این موضع تاکید دارد که اصرار بر این موضوع صرفا به جهت دفاع از حقوق باشگاه است و غیر از این باید گفت پرسپولیس با سابقه و هواداران پرشماری که دارد هیچگاه بزرگی ، اقتدار و سرنوشتش در گرو حضور یکی دو بازیکن خاص نبوده است . پرسپولیس در حال حاضر به جایگاهی رسیده است که با چنین مواردی خللی در کارش ایجاد نخواهد شد و همواره این آمادگی نزد مدیریت باشگاه و کادرفنی وجود دارد که در مواجهه با مسایل گوناگون تدابیر لازم و جایگزین را بیندیشد. همچنین طبیعی است در این مورد نیز با عنایت به وجود تعهد رسمی بر اجرای کامل آن تاکید داریم.

باشگاه پرسپولیس امیدواراست گاودین منشا که افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را پیدا کرده نیز از این فرصت نهایت بهره را ببرد.

نظرات