استقبال بی‌نظیر هواداران از قهرمان ایران برای مصاف با نماینده عربستان
دعای مردم ایران بدرقه راهتان

استقبال بی‌نظیر هواداران از قهرمان ایران برای مصاف با نماینده عربستان

مراسم جشن قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در شانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران چهارشنبه شب در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت با اقتدار و پیش از انجام سه بازی پایانی لیگ، قهرمانی مطلق خود را در شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران (جام خلیج فارس) رقم زدند.

پرسپولیس روز چهارشنبه در هفته بیست و هشتم در حالی به مصاف تیم پدیده مشهد رفت که قهرمانی خود را مسجل کرده بود و این بازی در شرایطی انجام شد که هواداران خوب و همیشه در صحنه پرسپولیس از جای جای کشور عزیزمان ایران در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی حضور یافتند تا علاوه بر شرکت در جشن قهرمانی، بازی تیم خود را برابر حریف مشهدی نظاره‌گر باشند و از سوی دیگر سرخپوشان کشورمان را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار برابر نماینده عربستانی بدرقه کنند.

چهارشنبه شب همه چیز برای بدرقه بسیار زیبای قرمزپوشان انجام شد و تیم فوتبال پرسپولیس با قهرمانی در لیگ، برد تیم پدیده و جشن بی‌نظیر هواداران به سوی عمان راهی شد.

پرسپولیس علاوه بر مشکلاتی که در این فصل پیش رو داشته، همواره با حمایت‌های هواداران، درایت کادر فنی، تلاش بازیکنان و پشتیبانی باشگاه توانسته رضایت خاطر دوستداران این تیم مردمی را جلب کند. دعای مردم ایران بدرقه راهتان.

تیم فوتبال پرسپولیس پس از استقبال بی نظیر دوستداران سرخپوش بلافاصله خود را آماده سفر به عمان و دیدار برابر الهلال کرد.

گفتنی است؛ تیم پرسپولیس عازم عمان شد و روز دوشنبه در دیدار برگشت برابر الهلال به میزبانی نماینده عربستانی به میدان خواهد رفت.

نظرات