برانکو: از همه افرادی که در این پیروزی بزرگ شرکت کردند تشکر می‌‌کنم

برانکو: از همه افرادی که در این پیروزی بزرگ شرکت کردند تشکر می‌‌کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از همه افرادی که در این پیروزی بزرگ شرکت کردند تشکر می‌‌کنم. واقعا از اینکه در چنین حال و هوایی با یک نمایش خوب برنده شدیم خوشحالم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پس از دیدار سرخپوشان برابر پدیده مشهد و برگزاری مراسم اهدای جام قهرمانی، در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: فکر می‌کنم این نمایش قهرمانی ما بود. خودتان دیدید چه شادی بزرگی ما و هوادارنمان را فرا گرفته بود. واقعا از اینکه در چنین حال و هوایی با یک نمایش خوب برنده شدیم خوشحالم. یک بار دیگر قهرمانی‌مان را ثابت کردیم. هواداران باز هم نشان دادند یار دوازدهم ما هستند. امروز بهترین هدیه‌ای که می‌توانستیم بدهیم برد و قهرمانی بود. یک بار دیگر از همه تشکر می‌کنم. از همه افرادی که در این پیروزی بزرگ شرکت کردند تشکر می‌‌کنم. از طاهری و کادر مدیریتی تشکر می‌کنم. از کادر پزشکی، تدارکات و در راس آنها قاسم ‌آقا تشکر می‌کنم. از کادرفنی تیم تشکر ویژه می‌کنم. مهمتر از همه بازیکنانم هستند که استحقاق این قهرمانی را دارند. بیشترین تشکر را از هواداران دارم که از ما حمایت کردند. همه با هم در کل فصل لذت بردیم.

وی در مورد اینکه پرسپولیس بازی حساسی مقابل الهلال در پیش دارد و اینکه در این مسابقه حسینی و رفیعی هم غایب هستند، افزود:‌ بله متاسفانه غیبت سیدجلال حسینی و سروش رفیعی فقدان بزرگی است اما با بازیکنانی که داریم بازی می‌کنیم. هدف ما همچنان میل به برتری است و این مسئله را دنبال می‌کنیم. همه بازیکنان ما خوب هستند. در نیمه دوم محسن ربیع‌خواه بازی کرد او به عنوان دفاع وسط بازی کرد. از فرشاد احمدزاده هم استفاده می‌کنیم.
سرمربی پرسپولیس در مورد تعویض محمد انصاری و اینکه آیا او مصدوم شده است و همچنین قرار بود از اول محسن ربیع خواه به میدان برود، اظهار داشت: این برنامه ما بود که یک نیمه محمد انصاری و یک نیمه ربیع‌خواه بازی کند که این برنامه ما عوض شد.  باید هر دو نفر را حفظ کنیم. بازی حساسی مقابل الهلال داریم. انصاری یک ضربه کوچک خورد اما چیز مهمی نیست. 

برانکو در مورد اینکه انتظار می‌رفت با توجه به بازی حساس پرسپولیس مقابل الهلال عربستان امروز به تعدادی از بازیکنان اصلی تیم استراحت بدهد،‌ گفت: شما اگر بازیکن فیکس من بودی و شما را در این مسابقه کنار می‌گذاشتم چه واکنشی نشان می‌دادید؟ آیا راضی بودید؟ ما مایل بودیم با کسب پیروزی جشن قهرمانی بگیریم.

ایوانکوویچ در مورد عملکرد خوب سامان نریمان جهان تصریح کرد‌: از همه بازیکنانم راضی بودم. نریمان‌جهان تعویض شد چون قرار بود فرشاد احمدزاده 30 دقیقه بازی کند. محمد انصاری و ربیع‌خواه هم قرار بود یک نیمه بازی کنند. همچنین قرار بود سیدجلال حسینی و سروش رفیعی با توجه به محرومیت به طور کامل بازی کنند.

نظرات