مراسم اهدای جام، چهارشنبه انجام می‌شود، برنامه‌ای برای تغییر زمان نداریم
مدیر روابط عمومی سازمان لیگ:

مراسم اهدای جام، چهارشنبه انجام می‌شود، برنامه‌ای برای تغییر زمان نداریم

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ برتر ایران گفت: مراسم اهدای جام قهرمانی لیگ برتر به پرسپولیس، روز چهارشنبه 30 فروردین 1396 انجام می‌شود و برنامه‌ای برای تغییر این زمان نداشته‌ایم.

حجت ا... بهمنی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: برنامه سازمان لیگ برای برپایی مراسم اهدای جام به قهرمان رقابت‌های این فصل طبق همان برنامه قبلی دنبال می‌شود و ما هیچ برنامه‌ای برای تغییر این زمان نداریم.

وی ادامه داد: اقدامات براساس همان زمانی که پیش از این مقام ریاست فدراسیون فوتبال در کنفرانس خبری اعلام کردند دنبال خواهد شد. آقای تاج در کنفرانس خبری که داشتند، گفتند؛ در صورت نهایی شدن تکلیف قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر، مراسم اهدای جام در هفته بیست و هشتم بازی‌ها و در بازی پرسپولیس برابر پدیده انجام خواهد شد.

بهمنی خاطرنشان کرد: برخلاف اخبار و شایعات اعلام شده، ما هیچ تغییر برنامه‌ای نداشته‌ایم و قصدی هم برای انجام این کار نداریم. مگر اینکه باشگاه پرسپولیس درخواستی داشته باشد که تا این لحظه چنین درخواستی هم مطرح نشده است. امروز یکشنبه هم جلسه‌ای کاری برای برگزاری این مراسم برقرار خواهد شد.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی برابر ماشین سازی، قهرمانی خود را سه هفته پیش از پایان رقابت‌ها مسجل کرد و با توجه به روند رو به ترقی مراسم‌های اهدای جام در سال‌های گذشته، انتظار می‌رود برنامه‌ای با شکوه تدارک دیده شود که البته کثرت حضور هواداران عظمت خاصی به آن خواهد بخشید.

نظرات