پروین: سه گل از روی ضربه ایستگاهی خوردیم، جلوی استقلال چهار بازیکن را نداریم

پروین: سه گل از روی ضربه ایستگاهی خوردیم، جلوی استقلال چهار بازیکن را نداریم

تیم فوتبال جوانان پرسپولیس در مصاف با تیم سوم جدولی سایپا با نتیجه 4 بر 3 ناکام ماند.

مجید پروین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: این بازی را در حالی واگذار کردیم که ابتدا با دو گل جلو افتاده بودیم، در طول بازی دو، سه بار هم به تیر دروازه حریف زدیم. نیمه اول را با پیروزی دو بر صفر به رختکن رفتیم اما در نیمه دوم روی 3 ضربه ایستگاهی گل خوردیم. دو تا از توپ‌ها مستقیم وارد دروازه شد و آنها در جریان بازی حریف ما نبودند. ما از دقیقه 85 هم با اخراج ابرقویی‌نژاد، 10 نفره شدیم ولی بازی را در دقیقه 89 به تساوی کشاندیم. چند لحظه بعد بازیکن ما مصدوم و از زمین خارج شد. بازیکن ذخیره آماده می‌شد که وارد زمین شود اما حریف از 9 نفره بودن ما استفاده کرد و گل چهارم را زد و تنها گلی بود که در جریان بازی خوردیم.

مجید پروین درباره بازی‌های آتی و شرایط تیم خود افزود: پنجشنبه این هفته با استقلال بازی داریم. برای این بازی ابرقویی‌نژاد را به دلیل اخراج و علی فتح‌الله‌زاده را به دلیل سه اخطاره شدن در بازی قبل در اختیار نداریم. حسین شعبانی و نوید صبوری هم مصدوم هستند و به این بازی نمی‌رسند.

گفتنی است؛ در بازی با سایپا که از تیم‌های بالانشین جدول مسابقات است، قاسمی و علی فتح‌اله‌زاده به ترتیب دو و یک گل به ثمر رساندند. جوانان پرسپولیس با این شکست با 13 امتیاز در مکان هشتم جدول باقی ماند.

نظرات