حمایت مالی از پرسپولیس با حمایت‌های مالی مستقیم

حمایت مالی از پرسپولیس با حمایت‌های مالی مستقیم

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با توجه به درخواست‌های هواداران مبنی بر فراهم آمدن امکانات آسانتر برای اهدای حمایت های مالی، شماره کارت 6037991899898070 متصل به حساب شماره 2170559001002 بانک ملی شعبه ولنجک به نام حساب دولتی تمرکز وجوه خزانه باشگاه پرسپولیس فراهم کرده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هواداران همواره در برخوردهای خود با مسوولان باشگاه یا در ارتباط‌هایی که برقرار می‌کنند، برای حل مشکلات مالی باشگاه و تقویت آن این درخواست را مطرح کرده‌اند که راه حل مناسب و امنی برای دریافت حمایت‌های مالی هواداران فراهم آید. این درخواست‌ها همواره در جریان مواجهه باشگاه پرسپولیس با مشکلات مالی در جریان مواردی چون فصل نقل و انتقالات و احکام فیفا اوج گرفته است. این اشتیاق  برای پشتیبانی در شرایط سخت مانند مواجهه با احکام جدی فیفا به منظور جلوگیری از تبعات سوء آن روی بازیکنان و امتیازات تیم  باعث قوت قلب باشگاه است.
بر همین اساس، با توجه به این رویه، همچنین افزایش هزینه‌های باشگاه به دلیل مواجهه بدهی‌ها بر جای مانده از گذشته و احکام فیفا، حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان و عدم همکاری مداوم بعضی سازمان با طرح‌های درآمدزایی باشگاه که با محروم بودن باشگاه‌های ایرانی از درآمدهای تعریف شده در فوتبال همراه شده است، باشگاه پرسپولیس اقدام به اعلام شماره حساب کرده است.
هواداران پرسپولیس همواره در تمام عرصه‌ها جدیدترین حامیان تیم خود بوده‌اند و باشگاه پرسپولیس نیز همواره به همین پشتوانه به راه خود ادامه داده و امیدواریم مقطع بسیار حساس کنونی را نیز با همین حمایت راسخ به سلامت پشت سر بگذاریم تا پس از قدرتنمایی دگرباره سرخپوشان در لیگ برتر، شاهد فراهم آمدن مقدمات تکرار قهرمانی پرطرفدارترین تیم آسیا در رقابت‌های قاره باشیم.
هواداران پرسپولیس برای حمایت مالی خود از پرسپولیس علاوه بر عضویت در سامانه پیامکی 3090 و همچنین دریافت کارت اعتباری هواداری از موسسه اعتباری کوثر و انجام عملیات بانکی خود از این طریق، می توانند کمک‌های مالی مستقیم خود را از طریق واریز وجه به حساب شماره 2170559001002 بانک ملی شعبه ولنجک به نام حساب دولتی تمرکز وجوه خزانه باشگاه پرسپولیس و شماره کارت 6037991899898070 متصل به این حساب از طریق دستگاه های کارت خوان یا شبای  IR300170000002170559001002 اقدام نمایند. 
هواداران همچنین می‌توانند برای پخش تصویر حمایت مالی خود از پرسپولیس، تصویر فیش واریزی را به نشانی @Telegram id: @fc-perspolis_support ارسال نمایند.

نظرات