نیمه اول؛ پرسپولیس 2 – راه آهن صفر

نیمه اول؛ پرسپولیس 2 – راه آهن صفر

نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و راه آهن با نتیجه 2 بر صفر به سود سرخپوشان خاتمه یافت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دو تیم از ابتدا، بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند و در ضد حملات، دروازه‌های یکدیگر را مورد تهدید قرار دادند.

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس با کارهای تیمی خوب، لحظه به لحظه به دروازه میزبان نزدیک می‌شدند. در دقیقه 18 هادی نوروزی از سمت راست محوطه جریمه حریف، توپی را برای مهدی طارمی ساخته و پرداخته کرد که وی نیز با یک پاس عمقی، توپ را برای مهاجم پرسپولیس ارسال کرد و محمد عباس‌زاده بازیکن گلزن پرسپولیس با یک ضربه زیبا و دیدنی تور دروازه راه آهن را به لرزه در آورد و اولین گل بازی به ثمر رسید.

در دقیقه 27 بار دیگر سرخپوشان از سمت راست به دروازه حریف حمله کردند و در چند رفت و برگشت توپ در محوطه شش قدم راه آهن، توپ در سمت چپ این محوطه به محمد نوری رسید و کاپیتان پرسپولیس با یک ضربه بغل پا، زمینی و دقیق گل دوم سرخپوشان را به ثمر رساند.

پرسپولیس بعد از به ثمر رساندن دو گل به میزبان، اشتهای بیشتری برای گلزنی پیدا کرد و در دقایق باقی مانده از نیمه اول، بارها به دروازه راه آهن حمله کرد اما موقعیت‌های خوب آنها یکی پس از دیگری از دست رفت. تیم راه آهن هم تنها به ضد حملات چشم دوخته بود و سعی داشت در دقایقی که پرسپولیس حمله‌ور می‌شود، از موقعیت‌ها و فضاهای بدست آمده نهایت استفاده را ببرد.

 

سید مهدی سید علی، داور این دیدار برای نیمه نخست، سه دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. این مسابقه در پایان نیمه اول و احتساب وقت اضافه با نتیجه دو بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

نظرات